ERZV20D121 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    ERZV20D121
  • Производитель
    Panasonic Corporation
  • Описание
    Panasonic Corporation ERZV20D121 Clamping Voltage: 200V Clamping Voltage Vc Max: 200V Operating Temperature Range: -40?‚?°C To +85?‚?°C Peak Energy (10/1000us): 85J Peak Surge Current @ 8/20?‚?µs: 10kA Rohs Compliant: Yes Series: V Suppressor Type: Absorber Surge Current: 10kA Varistor: RoHS Compliant Varistor Case: 20mm DISC Voltage Dc: 100V Voltage Rating Vac: 75V Voltage Rating Vdc: 100V